Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Волонтерська діяльність гімназії!

Date: 18 січня 2023 о 20:25, Refreshed 19 січня 2023 о 13:32

«Нехай в Україні буде мир!», «Допоможемо бійцям!», «Повертайтесь додому живими!» — ці та інші лозунги чуємо щодня у школі, на вулиці, у соцмережах. Люди, збирають кошти, відправляють продукти, ліки, речі в зону бойових дій, з радістю зустрічають своїх героїв, котрі повернулися зі Сходу. Напружена ситуація в нашій країні вимагає рішучих дій від дорослих, та не залишила байдужими дитячі серця. Учнівський колектив нашої школи радо долучився до благородних справ.

Упродовж всього року  у Берестівській гімназії проходили різні збори, акції для допомоги ЗСУ, та переселенцям.

На фото ви можете побачити наші такі акції "Тепло віри в Перемогу" - виготовлення окопних свічок.

Понад 100 окопних свічок виготовили та відправлять на фронт учні гімназії.

"Спочатку діти збирали використані бляшанки, паперові ящики, картон, а педагогічні і технічні колективи закупили 30 кг парафіну. Це була нова справа для всіх нас, але ми всі разом з нею впоралися. Це нелегка праця, у дітей боліли пальчики, але вони невтомно робили свою справу. З огляду на техніку безпеки, розігрітий віск і парафін у бляшанки заливали дорослі.

Усі учні гімназії з радістю і захопленням робили окопні свічки, адже це – вияв поваги і глибокої вдячності до наших воїнів. Україну захищають багато випускників нашого закладу. Ми прагнемо теплом дитячих рук зігріти серця бійців»

Також наші діти підготували для наших захисників малюнки, листи та теплі шкарпетки. Скільки в них тепла, любові та надії на перемогу. Кожна дитина мріє про життя у вільній та незалежній країні. Якщо діти про це не говорять, це не означає, що вони про це не думають...

Далі ми проводили акцію  “Смілива гривняˮ.

З метою збору коштів на допомогу Збройним Силам України. Пункти збору були розміщені в 2-х магазинах та школі. Спільними зусиллями ми зібрали 724 гривні. Гроші будуть передані до Ощадбанку, який проводить дану акцію.

Також на Великдень наше село зібрало більше 100 пасок, які поїхали до постраждалих!

Далі Колектив гімназії спільно із жителями села сформували 45 продуктових наборів на допомогу жителям Чернігова.

Також наші жителі села, а саме батьки, учні та вчителі декілька тижнів плели активно оборонні сітки, від самого ранку до вечора. В цей складний час наше маленьке село об'єдналось проти одного ворога!!

https://drive.google.com/drive/folders/1o0hs4ek47sj6wVUBHk_Qs5PUhgpCn6gc?usp=share_link - тут ще фото!!!

Comments:
Only authorized users can leave comments.